śr. Sty 22nd, 2020

ZESPÓŁ THE POZYT


TP

Tomek,Wojtek, Piotrek, Marcin i Erwin w tym składzie zespół The Pozyt tworzy od roku 2010 i mimo że ta przygoda zaczęła się nieco wcześniej właśnie ten skład wypracował swoje brzmienie oraz swój rock’n’roll’owy wizerunek. Muzyka którą tworzą to wypadkowa tego ,czego sami słuchają,dlatego też repertuar grupy jest mocno rozbudowany…od spokojnych ballad przez mocne rockowe riffy w stylu rocka amerykańskiego i brytyjskiego aż po dźwięki ocierające się o heavy i trash metal.

Zespół gra też kilka coverów mniej lub bardziej znanych zespołów (IRA,PERFECT,JAN BO) W roku 2013 zespół nagrał demo zatytułowane EP’13 na którym znalazło się pięć autorskich kawałków grupy.”Tylko My” ,”Grzeszne myśli” ,”Więc kto” ,”Dla tej chwili” oraz „Jak żyć” Muzyka jest ich pasją,uwielbiają koncertować ,granie dla ludzi na żywo sprawia im największą frajdę.Zloty motocyklowe,koncerty plenerowe oraz granie w małych i średnich klubach to jest to co chłopaki lubią najbardziej. Z rock’n’roll’owym pozdrowieniem

Zespół The Pozyt:

Tomek”Norek”Rachwalski -śpiew

Woytek Korpak -gitara

Piotr Sobótka -gitara

Marcin”Bambo”Biadala -bas

Erwin Traczyk-bębny

 znajdź nas na

facebook_Logo_Black_Walters_Web_Design_PNG

 

 

You may have missed

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij