REZERWACJE

Informacja dotycząca wynajmu obiektów

Ze względu na incydent, który miał miejsce 3. września br., dotyczący nieprawidłowego skorzystania z terenu rekreacyjnego (wiaty przy świetlicy w Nieszczycach należącej do CHOK) przez zgromadzenie organizujące spotkanie wyborcze informuję, iż na terenach administrowanych przez Centrum Kultury w Rudnej obowiązują regulaminy korzystania ze świetlic wiejskich oraz terenów przyległych do obiektów. Kwestie wynajmu pomieszczeń świetlic wiejskich, obiektów sportowych, wypożyczeń sprzętu na zewnątrz oraz usług ksero, reguluje Zarządzenie Dyrektora Centrum Kultury w Rudnej Nr 8/2012 z dnia 5 lipca 2012 r. w sprawie zasad dokonywania rezerwacji oraz zasad zwrotu dokonywanej wpłaty zadatku w Centrum Kultury w Rudnej. Natomiast koszt wynajmu obiektów ustala cennik CKwR wprowadzony aneksem nr 1/2016 z dnia 04.01.2016 r. do zarządzenia nr 5/2012 z dnia 15.05.2012 r.

Zgodnie z ww. zarządzeniami, każdy tzn. osoby prywatne, firmy, partie polityczne itp., mogą wystąpić z wnioskiem do Dyrektora CKwR o wynajęcie pomieszczeń lub obiektu. Informacji o wolnych terminach i miejscach udzielają pracownicy działu administracji Centrum Kultury w Rudej od poniedziałku do piątku w godz. 7:30-15:30.

Informacje dotyczące ww. zarządzeń dostępne są w biurze lub na tablicy ogłoszeń w Centrum Kultury w Rudnej oraz na stronie CKwR.


Rezerwacje obiektów należących do Centrum Kultury w Rudnej

Dostępność wolnych terminów można sprawdzić telefonicznie pod nr  tel. 76 746 42 49 bądź składając zapytanie e-mailowe korzystając z poniższego formularza.

Rezerwacje przyjmowane są od poniedziałku do piątku w godz. 7:30-15:30

Wstępną rezerwację można dokonać telefonicznie (76 746 42 49) lub fax (76 746 42 47) po czym w przeciągu tygodnia należy zgłosić się do biura CKwR w celu potwierdzenia i podpisania umowy wynajmu. 

CENNIK – POBIERZ

REGUALMIN – POBIERZ

 

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij